• onas3.jpg
  • onas2.jpg
  • onas1.jpg

Kadra

Kadra nauczycieli w roku szkolnym 2016/2017

Zespół Szkół Społecznych im. Mikołaja Reja

"Szkoła jest tyle warta, ile wart jest nauczyciel"

Adolf Diesterweg

Posiadają oni kompetencje:

  • prakseologiczne – efektywnie planują, organizują, kontrolują i oceniają procesy edukacyjne,
  • komunikacyjne – skutecznie porozumiewają się w sytuacjach edukacyjnych,
  • współpracy – cechują ich efektywne działania prospołeczne,
  • kreatywne – są innowatorami i działają niestandardowo,
  • medialne – potrafią efektywnie korzystać z multimediów.

Dyrektor Zespołu: Ryszard Nazimek

Wicedyrektor: Iwona Świątkowska

Kierownik Administracyjny: Agnieszka Kucharska

Sekretariat szkoła podstawowa: Katarzyna Jeziorska, Magdalena Skrobot,  Katarzyna Tusznio

Sekretariat gimnazjum: Izabela Langer

 

Bieniek Maciej UKS
Biernat-Osełka Dorota edukacja wczesnoszkolna
Biskup-Brykczyńska Joanna plastyka
Błoński Zbigniew Historia, WOS
Bobyk Iga język angielski
Bochnacka Monika język angielski
Dulęba Oliwia edukacja przedszkolna
Ferenc-Warchałowska Zuzanna WDŻ
Fudala Krzysztof historia
Gębala Małgorzata religia
Gębska Ewelina edukacja przedszkolna
Golda Monika matematyka
Golik Beata religia
Gruba Wiktoria edukacja wczesnoszkolna
Hajdorowicz Alina edukacja przedszkolna
Jagło Beata edukacja wczesnoszkolna
Jamróz Zdzisław zajęcia komputerowe
Kabza Klaudia język niemiecki
Kałuża Joanna biblioteka
Kamińska Agnieszka zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Kamiński Mariusz język angielski
Kosiba Grażyna przyroda
Kosno Joanna geografia
Kośna Dorota wychowanie fizyczne, nauka pływania
Kośny Tomasz nauka pływania
Królikowski Szczepan muzyka
Krzak-Borkowska Izabela język angielski
Krzan Karolina edukacja wczesnoszkolna
Kubicki Artur wychowanie fizyczne
Kuryło Katarzyna przyroda, biologia
Leśkiewicz Dominika zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Leźnicka Urszula edukacja wczesnoszkolna
Lipska-Sołtyk Renata wychowanie fizyczne, taniec
Litwin Jarosław tenis
Łakomiec Katarzyna matematyka, fizyka
Majchrzyk Zdzisław UKS
Malicka Edyta judo
Marynowska-Gruszka Iwona język polski, drama
Mazur Kamil edukacja dla bezpieczeństwa
Michta Edyta edukacja wczesnoszkolna
Orlińska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
Orłowska Agnieszka język polski
Pacia Martyna język angielski
Pawłowska Agnieszka język angielski
Pawłowska Anna zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Pietraszek Zofia nauka pływania
Pietrzyk Katarzyna edukacja wczesnoszkolna
Pyczek Joanna edukacja wczesnoszkolna
Raczyńska-Żak Marta chemia
Rakoczy Wioleta edukacja przedszkolna
Sarek Mariola język polski
Siejko Martyna edukacja przedszkolna
Stępień Stanisław historia, wychowanie fizyczne
Smurzyńska-Wolankiewicz Barbara plastyka, zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
Soliński Robert język niemiecki
Stokowiec Wioletta matematyka
Szota Iwona język polski
Świątkowska Iwona matematyka
Wiśniewska Lucyna muzyka
Wojsa Angelika edukacja przedszkolna
Woźniak Ewa plastyka, technika
Wójcik Iwona język niemiecki
MENU

Free Joomla! template by Age Themes