• glowna1.jpg

Kielce, 24.01.2017 r.

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Sympatycy Zespołu Szkół Społecznych
im. Mikołaja Reja w Kielcach

W imieniu Zarządu Świętokrzyskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Kielcach oraz Dyrekcji Zespołu Szkół Społecznych im. M. Reja w Kielcach składamy serdeczne podziękowania za przekazanie 1% podatku dochodowego za rok 2015 na rzecz Świętokrzyskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego. Kwota, która wpłynęła na konto Towarzystwa to 19 688,60 zł.

Przekazane przez Państwa pieniądze w całości przeznaczyliśmy na zakup sprzętu komputerowego do pracowni informatycznej znajdującej się w budynku I Społecznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Reja. Jego wartość wyniosła 64 000,00 zł. Brakującą kwotę w wysokości 44 311,40 zł uzupełniliśmy ze środków własnych ZSS im. M. Reja w Kielcach.

Środki pieniężne uzyskane z 1% podatku za rok 2016 chcielibyśmy przeznaczyć na wyposażenie poszczególnych klas w niezbędne materiały i pomoce dydaktyczne. W tym celu prosimy Państwa o wskazanie klasy do której chcielibyście, aby trafił 1% podatku (np. klasa III a – szkoła podstawowa). Jeżeli nie wyszczególnią Państwo konkretnej klasy przekazane środki zostaną wydatkowane na inne potrzeby związane z prawidłowym funkcjonowaniem Naszej Szkoły.

Tradycyjnie już prosimy Państwa również o pomoc w prowadzeniu akcji promującej przekazywanie 1% podatku na rzecz Świętokrzyskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w_Kielcach (nr KRS - 0000048926).

Chcielibyśmy, aby informacja o naszej kampanii dotarła do jak najszerszego grona podatników.

Ryszard Nazimek
Iwona Świątkowska