• sztuka1.jpg
  • sztuka3.jpg

Koło teatralne "ARS"

Koło teatralne ARSOpiekun: Mariola Sarek

Koło Teatralne „ARS” istnieje od września 2011 roku. W zajęciach biorą udział uczniowie klas I-III gimnazjum, którzy nie boją się występować przed szeroką publicznością i pragną rozwijać swoje zainteresowania aktorskie.

Od listopada 2015 r. pod opieką reżysera i krytyka teatralnego – Bartłomieja Miernika – prowadzimy cykl warsztatów. Efektem naszej kilkumiesięcznej pracy są już dwa przedstawienia – „Może po prostu Święta albo Anioły…., albo…” oraz „Pakt”, którego polska prapremiera odbyła się 12 lutego 2016 r. na deskach Teatru Lalki i Aktora „Kubuś”.

W najbliższym czasie planujemy kolejne występy, tym razem na ogólnopolskich festiwalach.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, przełamać własną nieśmiałość i spróbować swoich sił w niełatwej pracy aktora – przyjdź na zajęcia! Może szkolna zabawa stanie się Twoją życiową pasją?

ARSARSARSARSARSARS