First Certificate

Od roku szkolnego 2016/2017 stwarzamy naszym uczniom możliwość doskonalenia języka poprzez udział w nieodpłatnych zajęciach przygotowujących do egzaminu FCE w ramach programu FCE for schools.

Oznacza to, że każdy z zainteresowanych uczniów będzie miał możliwość uczęszczania na nieodpłatne zajęcia dodatkowe z języka angielskiego. Kursy odbywać się będą w siedzibie szkoły przy ul. Wesołej.

Przewidujemy,…

Czytaj więcej...

FIT in Deutsch

FIT in Deutsch

Od roku 2007 uczniowie naszej szkoły mają możliwość przygotowywania się do egzaminów Instytutu Goethego FIT IN DEUTSCH 1 i 2. Na zajęciach prowadzonych przez nauczyciela języka niemieckiego – Iwonę Wójcik – uczniowie doskonalą umiejętności zdobyte na lekcjach, ćwiczą i rozwijają sprawności językowe: słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie.

Na stronie Instytutu Goethego można przeczytać, że uczeń…

Czytaj więcej...

KET/PET for schools

KET/PET for schools

Wkrótce nasi Uczniowie będą mieli możliwość uczestniczenia w przygotowaniach do egzaminów Cambridge English: Key for Schools (KET) i Cambridge English: Preliminary for Schools (PET), prowadzonych w naszej szkole przez uczących w niej anglistów. Uzyskanie pozytywnej oceny z takiego egzaminu oznacza otrzymanie uznawanego na całym świecie certyfikatu potwierdzającego, że Uczeń rozumie codzienny…

Czytaj więcej...

MENU

Free Joomla! template by Age Themes